Sākums Zvērinātu advokātu birojs

Zvērinātu advokātu birojs

Zverināts advokātu birojs Atlācis un Partneri

Lielākais zvērinātu advokātu birojs Latvijā ārpus Rīgas

Ar zināšanām un pacietību ceļā uz patiesību…

Kompetence. Darbība ilgtermiņā. Taisnīgs rezultāts.

Biroja zvērināti advokāti ir ieguvuši plašu pieredzi gan konsultējot klientus dažādos stratēģiskos un ikdienas jautājumos, gan pārstāvot klientu intereses normatīvo aktu izstrādes procesā Ministru kabinetā un Saeimā. Šī pieredze ļauj mums saprast un efektīvi risināt katras organizācijas specifiskās vajadzības.

Mūsu komandā ir pieredzējuši juristi, kas specializējas dažādās tiesību nozarēs, sniedzot plašu pakalpojumu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai tiek meklēts advokāts Rīgā vai advokāts Valmierā, mēs esam gatavi piedāvāt efektīvus risinājumus un aizstāvēt klienta tiesības.

Mēs koncentrējamies uz praktiskiem un efektīviem risinājumiem, kas atbalsta mūsu klientu biznesa mērķus un palīdz viņiem pārvarēt orientēties juridisko grūtību labirintos.

Katra klienta informācija tiek apstrādāta ar augstāko konfidencialitātes un profesionālās ētikas līmeni, nodrošinot pilnīgu uzticību un drošību.

Mēs aktīvi izmantojam jaunākās tehnoloģijas un inovatīvus risinājumus, lai nodrošinātu efektīvāku un ātrāku pakalpojumu sniegšanu.

Mūsu mērķis ir būt ne tikai juridiskajiem padomdevējiem, bet arī uzticamiem partneriem, kas var sniegt vērtīgu atbalstu jūsu uzņēmējdarbības izaugsmē un attīstībā. Ja meklējat juridisko partneri, kas saprot jūsu biznesa vajadzības un spēj tās efektīvi realizēt, mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Zināšanas

Mūsu komandu veido zinoši dažādu darbības virzienu speciālisti, kas ir gatavi savas zināšanas pielietot jebkuru situāciju risināšanā

Pacietība

Speciālistu iegūtā pieredze ļauj novērtēt un analizēt situāciju, atrodot nevis pirmo, bet piemērotāko risinājumu

Patiesība

Patiesības meklēšana ir kā nebeidzams ceļš- kā jebkurā ceļā svarīgs ir ceļabiedrs. Ar mūsu speciālistu palīdzību iespēja atrast patiesību ievērojami pieaug

Edgars Atlācis Zvērināts advokātu birojs

Labākais laiks koka stādīšanai bija pirms 20 gadiem. Otrs labākais laiks ir tagad.

/Ķīniešu sakāmvārds/

Edgars Atlācis Paraksts

Edgars Atlācis

Zvērināts advokāts, biroja vadošais partneris

Mūsu komanda

Biroja speciālisti regulāri apgūst jaunas zināšanas un dalās jau gūtajā pieredzē, uzstājoties un piedaloties dažādos semināros un konferencēs. Mēs aktīvi līdzdarbojamies normatīvo aktu, pētījumu un dažādu attīstības plānošanas dokumentu izstrādes procesos. Esam spēcīgi advokāti civillietās tāpat arī vides tiesībās, komerctiesībās u.c.

Mūsu zvērinātu advokātu birojs piešķir vērtību tam, ka, mainoties laikam, mūsu darbinieki ir spējuši saglabāt nemainīgas cilvēcīgās vērtības – reizē ar biroja attīstību, arī katrs darbinieks ir attīstījies, pierādot sevi gan kā spēcīgu komandas spēlētāju, gan attīstoties katrs individuāli.

Ja kaut kas tiek “salauzts”, biroja komanda strādā plecu pie pleca, lai to izlabotu, piešķirot tam jaunu vērtību!

Ilgstošākie sadarbības partneri

ZAAO SIA
Sadarbība 15 gadus
VALPRO SIA
Sadarbība 15 gadus
Getliņi Eko SIA
Sadarbība 10 gadus
SIA Dižozols
Sadarbība 10 gadus

Ja jums ir nepieciešams zvērināts advokāts no mūsu juridiskā biroja, esam viegli pieejami tikai viena zvana attālumā. Mūsu advokāti sniegs Jums kompetentu atbalstu un padomus, lai Jūs varētu veiksmīgi atrisināt radušos situāciju juridiskajā jomā. Mūsu advokātu birojs ir gatavs piedāvāt klientam mūsu zināšanas un pieredzi, lai palīdzētu veiksmīgi atrisināt klienta juridiskās problēmas.