Sākums Pieredze Prasība pret privātpersonu segt uzņēmuma saistības gandrīz 1 miljona eiro apmērā
Prasība pret privātpersonu segt uzņēmuma saistības gandrīz 1 miljona eiro apmērā

Prasība pret privātpersonu segt uzņēmuma saistības gandrīz 1 miljona eiro apmērā

Parakstot līgumu ar finanšu iestādi, ļaudis bieži izvērtē riskus, balstoties uz pašreizējo situāciju, tomēr ilgākā laika periodā situācija var mainīties, tādēļ ir būtiski laikus zināt, kādas var būt negatīvu pārmaiņu sekas, lai laikus varētu meklēt risinājumus.

Klienta stāsts

Mūsu klients, būdams uzņēmuma dalībnieks un amatpersona (valdes priekšsēdētājs), bija galvojis par uzņēmuma saistībām pret kredītiestādi. Uzņēmuma maksātnespējas dēļ iestājās klienta pienākums kā fiziskai personai segt atlikušās uzņēmuma saistības gandrīz 1 miljona eiro apmērā.

Risinājums

Ar biroja juridisko palīdzību, piedaloties aktīvā komunikācijā ar bankas pārstāvjiem, izdevās panākt vienošanos, kas klientam ļāva atbrīvoties no atlikušajām galvojuma saistībām, atlīdzinot bankai izdevumus, kuru apmērs būtiski nepārsniedza summu, kas būtu maksājama, īstenojot fiziskas personas maksātnespējas procesu. Tādējādi klients varēja turpināt saimniecisko darbību bez nepieciešamības piemērot fiziskas personas maksātnespējas procesu, kas radītu dažādus šķēršļus klienta ikdienas saimnieciskajai darbībai.