Sākums Juridiskie pakalpojumi

Juridiskie Pakalpojumi

Juristu birojs ‘’Atlācis un Partneri’’ piedāvā visaptverošu juridisko pakalpojumu sniegšanu Latvijā. Mēs esam profesionāla un pieredzējusi juridiskā komanda, kas specializējas dažādās juridiskajās jomās. Mūsu mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes juridisko palīdzību mūsu klientiem.

Daudzpusīgums

Biroja sniegtie juridiskie pakalpojumi, galvenokārt, ietver dažādu veidu un darbības jomu juridiskās konsultācijas un atbalstu.. Mēs piedāvājam:

 • Konsultācijas un juridiskās palīdzības sniegšanu
 • Klientu interešu pārstāvību
 • Tiesisku darījumu organizēšanu un vadību
 • Normatīvo aktu projektu saskaņošanu un sagatavošanu
 • Atzinumu sagatavošanu
 • Juridiskās palīdzības sniegšanu komerctiesību jautājumos
 • Juridiskās palīdzības sniegšanu un pārstāvību civilprocesā tiesā un šķīrējtiesā
 • Juridiskās palīdzības sniegšanu administratīvajā procesā iestādē un tiesā
 • Aizstāvības un pārstāvības nodrošināšanu administratīvā pārkāpuma procesā iestādē un tiesā
 • Juridiskās palīdzības sniegšanu, pārstāvību un aizstāvību kriminālprocesā iestādē un tiesā
 • Juridiskās palīdzības sniegšanu un pārstāvību Satversmes tiesā

Konkurētspējīgi risinājumi

Pieredzējuša jurista konsultācijas cena ir atkarīga no nepieciešamā jurista pakalpojuma veida un pakalpojuma apjoma. Mūsu juridiskā biroja pamatuzdevums ir nodrošināt augstas kvalitātes juridisko palīdzību par saprātīgām cenām. Mēs apzināmies, ka juridiskie pakalpojumi un ar tiem saistītās izmaksas reizēm var būt ievērojamas, tāpēc piedāvājam konkurētspējīgus risinājumus. Mūsu mērķis ir palīdzēt klientam atrast piemērotāko juridisko pakalpojumu veidu, kas atbilst klienta vajadzībām un budžetam.

Bagātīga pieredze

Zvērinātu advokātu biroja ‘’Atlācis un partneri’’ saliedētā komanda sastāv no kompetentiem un pieredzējušiem zvērinātiem advokātiem un juristiem. Esam eksperti savā jomā un spējam risināt visdažādākās juridiskās situācijas dažādos darbības virzienos. Mūsdienu tehnoloģiju pasaulē lokācija nav šķērslis sadarbībai. Konsultējam gan attālināti, izmantojot dažādas platformas, kā „Zoom”, „Skype”, „WhatsApp” un citas, gan klātienē mūsu birojos. Iespējams pieteikt konsultācijas ar juristiem Rīgā, tā pat arī ar juristiem Valmierā. Saprotot jomas specifiku, esam gatavi sniegt nepieciešamo palīdzību un juridisko atbalstu jebkurā laikā.

Vienmēr viena zvana attālumā

Ja jums ir nepieciešama mūsu juridiskā biroja palīdzība vai konsultācija, esam pieejami viena zvana attālumā. Saņemot laicīgu un kvalitatīvu juridisko palīdzību no mūsu speciālistiem, klientam ir lielākas izredzes panākt labvēlīgu situācijas iznākumu. Izmantojot mūsu juridisko palīdzību, ticam, ka ietaupīsiet gan laiku, gan finanses, izvairoties no iespējamām kļūdām vai nevajadzīgiem procesiem.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu komandu vai nepieciešami juridiskie pakalpojumi, aicinām sazināties ar mums telefoniski, vai rakstot e-pastā. Savu darbu darām kvalitatīvi un ar rūpēm pret katru klientu. Būsim uzticams partneris un palīdzēsim atrisināt jūsu juridiskās problēmas. Mēs esam šeit, lai palīdzētu.