Šomēnes zvērinātu advokātu birojam “Atlācis un Partneri” aprit jau 15 gadi!

Biroja vadošais partneris Edgars Atlācis vislielāko ‘paldies’ vēlas nodot savai KOMANDAI, par iespēju kopā piedzīvot dinamisko ikdienu un burvīgās svētku reizes.

Edgars Atlācis:

”Jau kopš biroja izveides esmu mērķtiecīgi centies ap sevi pulcēt cilvēkus, kas ne tikai ir apveltīti ar zināšanām jurisprudencē, bet ir spilgtas personības ārpus darba. Tas ļāvis izveidot komandu, kuras kodols ir palicis nemainīgs, pieaugot darba apjomam, kļūstot vien daudzskaitlīgākam. Ir pieņemts lielākoties pateikties klientiem par dāvāto uzticību un iespēju sniegt juridisko palīdzību ilgstošā laika posmā, tomēr šobrīd vislielāko paldies es gribu teikt savai KOMANDAI par iespēju kopā piedzīvot dinamisko ikdienu un burvīgās svētku reizes. Mēs esam pierādījuši, ka varam īstenot ļoti nozīmīgus projektus, taču esmu pārliecināts, ka vēl neskaitāmi aizraujoši un izaicinājumiem pilni projekti mūs gaida nākotnē.

Zvērinātu advokātu birojam aprit jau 15 gadi, taču esam pārliecināti, ka tas ir tikai sākums kaut kam tālākejošam.
Mēs dzīvojam laikā, kad cilvēki labāk izvēlas nopirkt jaunu, nevis cenšas salabot veco, taču mūsu biroja darbinieki piešķir vērtību tam, ka, mainoties laikam, ir spējuši saglabāt nemainīgas cilvēcīgās vērtības – reizē ar biroja attīstību, arī katrs darbinieks ir attīstījies, pierādot sevi gan kā spēcīgu komandas spēlētāju, gan attīstoties katrs individuāli.
Ja kaut kas tiek “salauzts”, biroja komanda strādā plecu pie pleca, lai to izlabotu, piešķirot tam jaunu vērtību!