Nepaliec bez padoma – saņem konsultāciju attālināti!

ZAB “Atlācis un Partneri” kolektīvs, tāpat kā sabiedrība kopumā, ļoti nopietni uztver valstī noteiktos saskarsmes ierobežojumus, kuru mērķis ir COVID – 19 izplatības mazināšana. Tādēļ birojs ir pārtraucis juridiskās palīdzības sniegšanu klātienē biroja telpās. Vienlaikus, ņemot vērā mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas, aicinām sazināties ar biroja kolektīvu attālināti, nepaliekot bez juridiska padoma un saņemot kvalificētu juridisko palīdzību, laikā, kad lēmumus, iespējams, nākas pieņemt ļoti īsā termiņā un sarežģītos apstākļos.

Lai nodrošinātu juridiskās palīdzības sniegšanu gan esošajiem, gan jauniem klientiem, esam gatavi sniegt neklātienes konsultācijas – sazinoties e-pastā, pa tālruni vai videozvanu režīmā. Tāpat klienta pārstāvības nodrošināšanai un viedokļa par nepieciešamo rīcību paušanai esam gatavi piedalīties un jau šobrīd aktīvi iesaistāmies sanāksmēs attālināti.

Ja jums ir radušies jautājumi, uz kuriem ir nepieciešama kvalificēta juridiski pamatota atbilde, lūdzam sazināties ar mūsu biroju, rakstot uz e-pastu info@eabirojs.lv vai zvanot pa tālruni 26322000.

Atgādinām, ka biroja darbības pamatsfēras bez darbības vides tiesību jomā ir juridisko personu apkalpošana, konsultēšana maksātnespējas jautājumos, attiecību risināšana ar kredītiestādēm un parāda piedziņas jautājumi.