Jaunumi

06.06.2018.

2018.gada 31.maijā norisinājās izdevniecības ”Dienas Bizness” sadarbībā ar SIA “Clean R”, SIA “Eco Baltia grupa”, SIA “Lautus” un Latvijas atkritumu saimniecības uzņēmumu asociāciju organizētā konference “Atkritumu apsaimniekošana”.

01.06.2018.

Ar Latvijas Zvērinātu advokātu padomes lēmumu zvērinātu advokātu palīgu skaitā uzņemta Agnese Kauce, kura līdz šim zvērinātu advokātu birojā “Atlācis un Partneri” pildīja juristes darba pienākumus.
2018.gada 29.maija Latvijas Zvērinātu advokātu padomes sēdē Agnese Kauce deva solījumu godīgi un apzinīgi pildīt savus pienākumus, darbojoties patrona zvērināta advokāta Edgara Atlāča vadībā un uzraudzībā.

25.09.2017.

ZAB “Atlācis un Partneri” juristi ir specializējušies Uzņēmumu reģistram iesniedzamo dokumentu sagatavošanā. Mēs piedāvājam Uzņēmumu reģistram iesniedzamo dokumentu paketi sagatavot ātri un profesionāli. Ietaupiet savu laiku un naudu, uzticot šo dokumentu sagatavošanu speciālistiem, kas ar to nodarbojas ikdienā.

25.09.2017.

ZAB “Atlācis un Partneri” vadošais partneris Edgars Atlācis ar juristi Agnesi Kauci vada seminārus, kuros informē un izglīto pagastu un novadu pārvaldniekus, pārvalžu vadītājus un Valsts policijas pārstāvjus par pašvaldību atbildību videi draudzīga dzīvesveida un atkritumu apsaimniekošanas īstenošanā, kurus organizē biedrība “Daibes ilgtspējas centrs” sava trešā projekta “Tīra vide teiks PALDIES”, ietvaros.

25.09.2017.

Biroja vadošais partneris Edgars Atlācis šobrīd konsultē vienu no Biroja ilggadējiem sadarbības partneriem – Rīgas pilsētas domi, kas uzsākusi publiskās un privātās partnerības procedūru sadzīves atkritumu apsaimniekotāja izvēlei Rīgas pilsētā, sniedzot savu atzinumu, vērtējumu un ieteikumus atbilstošo dokumentu izstrādes gaitā.